Prodir DS1TMS Matt with Satin Metal Nose-ConeWhite
Van
€ 1,16
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 635,35 |
| Totaalprijs Bruto: | € 756,07 |
Productnummer:
A572-DS1TMSM02-iblue
Voorraad:
Productinformatie "Prodir DS1TMS Matt with Satin Metal Nose-ConeWhite"
Met een slanke houder en fraai gevormde cap, die overloopt in de elegante clip, is het een klassieker in onze reeks designs.
| : | White matt |
|---|---|
| Schrijfkleur: | blauwschrijvend |
| Breedte: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 96081090 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 12g |
| Land van herkomst: | Switzerland |
| Lengte: | 141mm |
| Materiaal: | Kunststof, Metaal |
| Merk: | Prodir |
Aanmelden