Prodir DS1TFF FrostedClear frosted
Van
€ 0,88
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 504,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 600,24 |
Productnummer:
A572-DS1TFFF01-iblack
Voorraad:
Productinformatie "Prodir DS1TFF FrostedClear frosted"
Met een slanke houder en fraai gevormde cap, die overloopt in de elegante clip, is het een klassieker in onze reeks designs.
| : | Clear frosted |
|---|---|
| Schrijfkleur: | zwartschrijvend |
| Breedte: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 96081090 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 10g |
| Land van herkomst: | Switzerland |
| Lengte: | 141mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Merk: | Prodir |
Aanmelden