PRO LIGHT USB AC30 PD - SKROSS® Pro Light USB 30W PD
Van
€ 44,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 44,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 44,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 52,50 |
Productnummer:
A36-MO2981-06
Voorraad:
Productinformatie "PRO LIGHT USB AC30 PD - SKROSS® Pro Light USB 30W PD"
SKROSS® Pro Light USB 30W PD — universele 3-polige geaarde adapter met USB-A (20 W) en Type-C (30 W). Veilig, krachtig en ideaal voor het opladen van alle apparaten in heel Europa en daarbuiten.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 41 x 34 x 17 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8536 6990 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12.22 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | TH |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | midocean |
| Nieuw product: | Ja |
| OuterCartonDimension: | 41 x 34 x 17 cm |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.