Presse-papier met notitiekaartenhouder REFLECTS-OAKVILLE
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52166
Voorraad:
Productinformatie "Presse-papier met notitiekaartenhouder REFLECTS-OAKVILLE"
De stijlvolle notitie- en visitekaarthouder van Langkop Design zorgt ervoor dat berichten niet verloren gaan.
- memobloc-houder
- memobloc-houder
| : | Zilver |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 85 x 80 x 37 cm |
| Afmetingen omdoos: | 465 x 23.5 x 45.5 cm |
| Breedte: | 50mm |
| Douanetariefnummer: | 83059000 |
| Gewicht: | 80g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11.5 |
| Hoogte: | 30mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 55mm |
| Materiaal: | metaal |
| OuterCartonDimension: | 465 x 23.5 x 45.5 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden