Pot Set Gaby
Van
€ 5,59
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,19 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,19 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,37 |
Productnummer:
A467-11373000000
Voorraad:
Productinformatie "Pot Set Gaby"
Set van 3 glazen potten met een inhoud van 230 ml. Veelzijdige aanvulling om uw huis, keuken, voorraadkast... te organiseren volgens uw persoonlijke voorkeuren en behoeften. Gemaakt van glas, met roestvrijstalen drukdichtingen, een combinatie van materialen die zorgen voor een grote sterkte en duurzaamheid. Gepresenteerd in een houten tray en in een individuele eco-ontworpen doos.
| Aantal stuks per pallet: | 540 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 29 x 57 x 21 cm |
| Breedte: | 105mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 1170g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 84mm |
| Lengte: | 260mm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 57 x 21 cm |
Aanmelden