Camping Light
Van
€ 22,19
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 22,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2.294,31 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2.730,23 |
Productnummer:
A565-CL0001
Voorraad:
Productinformatie "Camping Light"
LED Technologie: Voorzien van LED-lampen die kleurrijke verlichting bieden, perfect voor het creëren van een romantische en warme sfeer tijdens het kamperen.
Lange batterijduur: Uitgerust met een 1800mAh batterij met hoge capaciteit, die langdurige verlichting biedt zonder vaak op te laden.
Weerbestendig: Uitstekende water- en stofdichte prestaties, geschikt voor buitengebruik en bestand tegen slechte weersomstandigheden.
Veelzijdig gebruik: Geschikt als decoratieve kampeerlamp, lichtslinger voor plafonds en diverse buitenactiviteiten, zoals feesten en evenementen.
Lange batterijduur: Uitgerust met een 1800mAh batterij met hoge capaciteit, die langdurige verlichting biedt zonder vaak op te laden.
Weerbestendig: Uitstekende water- en stofdichte prestaties, geschikt voor buitengebruik en bestand tegen slechte weersomstandigheden.
Veelzijdig gebruik: Geschikt als decoratieve kampeerlamp, lichtslinger voor plafonds en diverse buitenactiviteiten, zoals feesten en evenementen.
| : | White |
|---|---|
| Breedte: | 119mm |
| Douanetariefnummer: | 9405429000 |
| Gewicht: | 280g |
| Hoogte: | 39mm |
| Lengte: | 119mm |
| Materiaal: | Abs plastic |
Aanmelden