Callaway golfhandschoen
Van
€ 16,56
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 17,05 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1.227,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.461,06 |
Productnummer:
A556-GE0201.100
Voorraad:
Productinformatie "Callaway golfhandschoen"
Lederen golfhandschoen voorzien van een magnetische ball marker met doming
| : | Wit |
|---|---|
| Bewerking: | Maten: heren links: S, M, M/L, L of XL | heren rechts: M, M/L of L | dames links: S, M of L |
| Breedte: | 109mm |
| Douanetariefnummer: | 61161080 |
| Gewicht: | 54g |
| Land van herkomst: | Indonesia |
| Lengte: | 262mm |
| Materiaal: | Leer |
| Merk: | Callaway |
| Productietijd: | 15 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden