CALENDOO - Bureaukalender met memoblok
Van
€ 3,09
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,09 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,09 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,68 |
Productnummer:
A36-MO2756-13
Voorraad:
Productinformatie "CALENDOO - Bureaukalender met memoblok"
Bureaukalender voor 4 jaar met 3-delige sticky notes en memopad in kartonnen houder. FSC®-certified
| : | Beige |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 25 x 40 x 33 cm |
| Breedte: | 180mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Douanetariefnummer: | 4820 1030 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10.5 |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 240mm |
| Materiaal: | Gerecycled Papier |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 25 x 40 x 33 cm |
Aanmelden