cacaOH! Hamerbox melk-hazelnoot XL
Van
€ 23,88
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 23,16 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 555,93 |
| Totaalprijs Bruto: | € 594,85 |
Productnummer:
A21-660436
Voorraad:
Productinformatie "cacaOH! Hamerbox melk-hazelnoot XL"
De cacaOh! Hamerbox XL is een origineel en smaakvol geschenk dat uitnodigt om samen van te genieten. De chocolade wordt gepresenteerd in een stijlvol, natuurlijk houten kistje en wordt geleverd met een houten hamer, perfect om de tablet op een speelse manier te breken en te delen. Elke hamerbox wordt ambachtelijk vervaardigd en met de hand afgewerkt. Het kistje is gemaakt van duurzaam hout.Smaak: melkchocolade met hazelnoten. Gewicht: 320 gram. Besteleenheid: 24 stuks. Wordt geleverd met meerdere in een verzenddoos. Levertijd in overleg.
| Breedte: | 0mm |
|---|---|
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
Aanmelden