Byon Opacity set van 2 champagneglazen met stijlvol glas patroon 300ml
Van
€ 10,45
| Stukprijs | € 12,51 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 12,51 |
| Totaalprijs Bruto: | € 14,89 |
Productnummer:
A53-LT53026-N0004
Voorraad:
Productinformatie "Byon Opacity set van 2 champagneglazen met stijlvol glas patroon 300ml"
Deze luxe Opacity Champagne coupes zijn gemaakt van helder glas met een prachtig gesponnen glaspatroon. De coupes zijn ook perfect te gebruiken voor dessets of likeur. Het gebruiken van de coups, garanderen een feestelijker gevoel. Een ontwerp weerspiegeld het contrast tussen luxe en eigenzinnigheid. Ontwerp door Studio Byon. Geleverd als set in Giftbox.
| : | transparant |
|---|---|
| Diameter: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 132g |
| Hoogte: | 160mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden