Byon Opacity Drinkglazen set van 6 380ml
Van
€ 17,16
| Stukprijs | € 20,54 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 20,54 |
| Totaalprijs Bruto: | € 24,44 |
Productnummer:
A53-LT53008-N0004
Voorraad:
Productinformatie "Byon Opacity Drinkglazen set van 6 380ml"
Stevige glazen van 380ml. Het speelse design van de Opacity serie heeft mooie in licht reflecterende eigenschappen. De glazen kunnen in de vaatwasser worden gewassen en handig worden gestapeld.
| : | transparant |
|---|---|
| Diameter: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 600g |
| Hoogte: | 135mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden