ByOn Lamp Coral Aventurin
Van
€ 38,53
| Stukprijs | € 46,10 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 46,10 |
| Totaalprijs Bruto: | € 54,86 |
Productnummer:
A53-LT53014-N0001
Voorraad:
Productinformatie "ByOn Lamp Coral Aventurin"
Lamp Coral Aventurin in het materiaal zandsteen geeft dat perfecte harmonische licht. Mooi in zowel slaapkamer als woonkamer. E14 max 25W.
| : | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 200mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9405294000 |
| Gewicht: | 1500g |
| Hoogte: | 300mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 340mm |
Aanmelden