Butler Bamboo kelnermes
Van
€ 2,59
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,59 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,59 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,08 |
Productnummer:
A24-120044
Voorraad:
Productinformatie "Butler Bamboo kelnermes"
Metalen, uitklapbaar kelnermes met een bamboe greep en 4 functies: een kurkentrekker, 2 flesopeners en een loodsnijder. Per stuk verpakt.
| : | Bamboe |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4320 |
| Breedte: | 30mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 120 |
| Douanetariefnummer: | 8205510000 |
| Gewicht: | 78g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 136mm |
| Materiaal: | Bamboe |
| OuterCartonDimension: | 32 x 17 x 44 cm |
| Productietijd: |
- op voorzijde handgreep (max 40 x 8 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 8 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde handgreep (max 40 x 8 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde handgreep (max 40 x 8 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 8 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde handgreep (max 40 x 8 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde handgreep, brede gedeelte (max 25 x 10 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 8 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde handgreep, brede gedeelte (max 25 x 10 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 8 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde handgreep (max 70 x 9 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 8 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde handgreep (max 70 x 9 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 8 werkdagen na akkoord drukproef |
Aanmelden