Bronwater 500 ml met sportdop
Van
€ 0,97
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,97 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 93,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 110,81 |
Productnummer:
A556-FD1902.200
Voorraad:
Productinformatie "Bronwater 500 ml met sportdop"
500 ml bronwater in een transparante fles met sportdop, fles gemaakt van 100% gerecycled plastic (R-PET), inclusief kunststof etiket rondom
| : | Zwart |
|---|---|
| Bewerking: | De fles is gemaakt van 100% gerecycled plastic (R-PET) |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 22019000 |
| Gewicht: | 538g |
| Hoogte: | 235mm |
| Land van herkomst: | EU |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | R-PET |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden