Bronwater 500 ml met sportdop
Van
€ 1,19
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,22 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 117,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 139,37 |
Productnummer:
A267-6152.135-FC
Voorraad:
Productinformatie "Bronwater 500 ml met sportdop"
500 ml natuurlijk bronwater in een gladde R-PET fles met sportdop. Kleur dop zwart.
| : | Transparant/Zwart |
|---|---|
| kleur dop: | zwart |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 22019000 |
| Gewicht: | 538g |
| Hoogte: | 235mm |
| Land van herkomst: | UK |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | R-PET |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden