Bronwater 500 ml met draaidop
Van
€ 1,16
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,19 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 114,24 |
| Totaalprijs Bruto: | € 135,95 |
Productnummer:
A267-6151.132-FC
Voorraad:
Productinformatie "Bronwater 500 ml met draaidop"
500 ml natuurlijk bronwater in een R-PET fles met draaidop. Kleur dop transparant.
| : | Transparant/Transparant |
|---|---|
| kleur dop: | transparant |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 22019000 |
| Gewicht: | 536g |
| Hoogte: | 220mm |
| Land van herkomst: | UK |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | R-PET |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden