Bronwater 330 ml met sportdop
Van
€ 0,92
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 88,32 |
| Totaalprijs Bruto: | € 105,10 |
Productnummer:
A556-FD1912.102
Voorraad:
Productinformatie "Bronwater 330 ml met sportdop"
330 ml bronwater in een transparante fles met sportdop, fles gemaakt van 100% gerecycled plastic (R-PET), inclusief kunststof etiket rondom
| : | transparant |
|---|---|
| Bewerking: | De fles is gemaakt van 100% gerecycled plastic (R-PET). |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 22019000 |
| Gewicht: | 367g |
| Hoogte: | 180mm |
| Land van herkomst: | EU |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | R-PET |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden