Bronwater 330 ml met draaidop
Van
€ 0,89
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,89 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 85,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 101,67 |
Productnummer:
A556-FD1911.404
Voorraad:
Productinformatie "Bronwater 330 ml met draaidop"
330 ml bronwater in een transparante fles met draaidop, fles gemaakt van 100% gerecycled plastic (R-PET), inclusief kunststof etiket rondom
| : | Oranje |
|---|---|
| Bewerking: | De fles is gemaakt van 100% gerecycled plastic (R-PET). |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 22019000 |
| Gewicht: | 364g |
| Hoogte: | 160mm |
| Land van herkomst: | EU |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | R-PET |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden