Bronwater 330 ml met draaidop
Van
€ 1,10
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,13 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 108,48 |
| Totaalprijs Bruto: | € 129,09 |
Productnummer:
A267-6130.137-FC
Voorraad:
Productinformatie "Bronwater 330 ml met draaidop"
330 ml natuurlijk bronwater in een R-PET fles met draaidop. kleur dop rood.
| : | Transparant/Rood |
|---|---|
| kleur dop: | rood |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 22019000 |
| Gewicht: | 365g |
| Hoogte: | 160mm |
| Land van herkomst: | UK |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | R-PET |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden