Brillendoekje 230 gr. in zakje
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-888886_00
Voorraad:
Productinformatie "Brillendoekje 230 gr. in zakje"
Brillendoekje 18 x 15 cm. 230 gr. in full colour op 1 zijde van het doekje.
| : | custom made |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 180x150 mm |
| Bewerking: | Custom made |
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 63071010 |
| Gewicht: | 39g |
| Hoogte: | 180mm |
| Materiaal: | Microfiber |
| Positie van de bewerking: | Zijde 1 |
Aanmelden