BRIDGE - Groot tafelkleed 280x210 cm
Van
€ 13,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,42 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,42 |
| Totaalprijs Bruto: | € 15,97 |
Productnummer:
A36-MO2103-03
Voorraad:
Productinformatie "BRIDGE - Groot tafelkleed 280x210 cm"
Groot rechthoekig tafelkleed in 180 gr/m² polyester. Tafelkleed voor bedrijfspresentaties, beurzen, tentoonstellingen, conferenties, marketing evenementen, banketten of feesten. Afmeting: 280x210 cm.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 55 x 37 x 16 cm |
| Breedte: | 2100mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 4818 3000 |
| Gewicht: | 1000g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 2100mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 2800mm |
| Materiaal: | PET |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 55 x 37 x 16 cm |
Aanmelden