BRICK LANE - Jute boodschappentas
Van
€ 3,65
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,65 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,65 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,34 |
Productnummer:
A36-MO8965-13
Voorraad:
Productinformatie "BRICK LANE - Jute boodschappentas"
Jute gelamineerde boodschappentas met katoenen korte hengsels.
| : | Beige |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 46 x 40 x 42 cm |
| Breedte: | 325mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Douanetariefnummer: | 4202 9298 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13.48 |
| Hoogte: | 170mm |
| Land van herkomst: | IN |
| Lengte: | 400mm |
| Materiaal: | Jute |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 46 x 40 x 42 cm |
Aanmelden