BOWY - 4 markeerpotloden in doosje
Van
€ 0,89
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,89 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,89 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,06 |
Productnummer:
A36-MO6836-99
Voorraad:
Productinformatie "BOWY - 4 markeerpotloden in doosje"
Set van 4 highlighter kleurpotloden in gerecycled papieren doosje.
| : | Multicolour |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 34 x 19 x 44 cm |
| Breedte: | 7mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Douanetariefnummer: | 9609 1090 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13.8 |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 175mm |
| Materiaal: | Hout |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 34 x 19 x 44 cm |
Aanmelden