Bourgogne Wijnglas 450 ml
Van
€ 4,35
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,11 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,11 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,89 |
Productnummer:
A508-261064-970999999
Voorraad:
Productinformatie "Bourgogne Wijnglas 450 ml"
Helder wijnglas op voet. Klassiek ontwerp. Voor het schenken van een wijntje in horecagelegenheden, tijdens een zakelijke borrel of op een persoonlijk feestje. Inhoud 450 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 408 |
| Afmetingen omdoos: | 265 x 177 x 20 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Diameter: | 85mm |
| Douanetariefnummer: | 7013289000 |
| Gewicht: | 175g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10400 |
| Hoogte: | 201mm |
| Inhoud: | 450ml |
| Land van herkomst: | NEDERLAND |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 265 x 177 x 20 cm |
Aanmelden