Bourgogne Champagneglas 170 ml
Van
€ 4,27
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,61 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,61 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,30 |
Productnummer:
A508-261435-970999999
Voorraad:
Productinformatie "Bourgogne Champagneglas 170 ml"
Champagne flûte van helder glas. Klassiek ontwerp. Voor het schenken van champagne of mousserende wijnen in horecagelegenheden, tijdens een zakelijke borrel of op een persoonlijk feestje. Inhoud 170 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 864 |
| Afmetingen omdoos: | 200 x 130 x 21 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Diameter: | 63mm |
| Douanetariefnummer: | 7013289000 |
| Gewicht: | 101g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4500 |
| Hoogte: | 199mm |
| Inhoud: | 170ml |
| Land van herkomst: | NEDERLAND |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 200 x 130 x 21 cm |
Aanmelden