Bourgogne Champagneglas 170 ml
Van
€ 3,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,61 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 129,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 154,65 |
Productnummer:
A508-143504
Voorraad:
Productinformatie "Bourgogne Champagneglas 170 ml"
Champagne flûte van helder glas. Klassiek ontwerp. Voor het schenken van champagne of mousserende wijnen in horecagelegenheden, tijdens een zakelijke borrel of op een persoonlijk feestje. Inhoud 170 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 864 |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Diameter: | 63mm |
| Douanetariefnummer: | 7013289000 |
| Gewicht: | 101g |
| Hoogte: | 199mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 20 x 13 x 21 cm |
| Productietijd: |
- op voorzijde (max 40 x 40 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde (max 40 x 40 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde individuele namen (max 40 x 40 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde individuele namen (max 40 x 40 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op voet (max 20 x 20 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef |
Aanmelden