Borrelbag
Van
€ 10,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,20 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 244,80 |
| Totaalprijs Bruto: | € 291,31 |
Productnummer:
A21-660411
Voorraad:
Productinformatie "Borrelbag"
Deze stoere borrelbag is het perfecte bedankje voor een gezellig borrelmoment. De tas is gevuld met een heerlijke selectie hartige snacks. Ideaal om even te ontspannen na een drukke werkdag. Een leuk en smaakvol cadeautje om collega’s, medewerkers, vrijwilligers of relaties te bedanken. INHOUD: • Heineken, 33 cl • Croky paprika chips, 40 gram • Duyvis pinda’s gezouten, 60 gram • Bifi worstje, 20 gram • Verpakt in een zwarte giftbag. Besteleenheid: 24 stuks. Wordt geleverd met meerdere in een verzenddoos. Levertijd in overleg.
| Breedte: | 0mm |
|---|---|
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
Aanmelden