BOOTOP - Bamboe bureaukalender
Van
€ 3,94
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,69 |
Productnummer:
A36-MO2250-40
Voorraad:
Productinformatie "BOOTOP - Bamboe bureaukalender"
Bamboe bureaukalender met telefoonhouder, 2 pennenhouders en 50 vellen sticky notes. FSC®-certified.
| : | Hout |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 52 x 36 x 17 cm |
| Breedte: | 42mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Douanetariefnummer: | 4421 9100 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 131mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 93mm |
| Materiaal: | Bamboe |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 52 x 36 x 17 cm |
Aanmelden