BOOGAR - 3-in-1 15W draadloze oplader
Van
€ 17,53
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 17,53 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 17,53 |
| Totaalprijs Bruto: | € 20,86 |
Productnummer:
A36-MO2458-40
Voorraad:
Productinformatie "BOOGAR - 3-in-1 15W draadloze oplader"
3-in-1 opvouwbaar oplaadstation in bamboe behuizing en telefoonstandaard. Inclusief een draadloze dual coil-oplader van 15W, smartwatch-oplader (alleen Apple®) en TWS-oplader.
| : | Hout |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 15 x 59 x 30 cm |
| Breedte: | 28mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 40 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8504 4095 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.3 |
| Hoogte: | 144mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 135mm |
| Materiaal: | Bamboe |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 15 x 59 x 30 cm |
Aanmelden