BONGO - RVS beker 350ml
Van
€ 2,35
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,35 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,35 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,80 |
Productnummer:
A36-MO6362-16
Voorraad:
Productinformatie "BONGO - RVS beker 350ml"
RVS drinkbeker. Inhoud: 350 ml. Aangezien dit een enkelwandige beker is, kan er nog warmteoverdracht plaatsvinden.
| : | mat zilver |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 40 x 27 x 17 cm |
| Breedte: | 95mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 150 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7323 9300 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11.6 |
| Hoogte: | 105mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 100mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 40 x 27 x 17 cm |
Aanmelden