Bonbons luxe XL Domes | 7 stuks | Pasen | assorti | rode geschenkdoos | 140g
Van
€ 11,44
| Stukprijs | € 13,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 16,60 |
Productnummer:
A571-PR00013.003
Voorraad:
Productinformatie "Bonbons luxe XL Domes | 7 stuks | Pasen | assorti | rode geschenkdoos | 140g"
Luxe Paasbonbons – 7 verrassende smaken in feestelijke cadeaudoos. Maak Pasen extra bijzonder met deze luxe cadeaudoos vol 7 handgemaakte bonbons, elk gevuld met een verrassende en gewaagde combinatie. Van fris tot romig, van klassiek tot compleet nieuw: elke praline is een klein kunstwerk (én ja, ze zijn net zo groot als ze eruitzien). De smaken waar je blij van wordt: Perzik–munt, Rabarber–karamel, Kalamansi–honing, Pistache–amarenenkers, Appel–yoghurt–bramen, Crème brûlée–pruimen… en nog één extra verrassing die je zelf moet proeven. De bonbons zijn verpakt in een feestelijke Paasdoos met vrolijk design — ideaal als relatiegeschenk, verrassing voor collega’s of lekkere traktatie voor thuis tijdens het Paasweekend. Een cadeautje dat je niet alleen geeft… maar ook een beetje zelf wilt houden.
| Breedte: | 125mm |
|---|---|
| Gewicht: | 140g |
| Hoogte: | 23mm |
| Lengte: | 210mm |
| Materiaal: | Cocoa Horizons-Certified chocolade van het Belgische topmerk Barry Callebaut |
Aanmelden