Bonbons luxe XL Domes | 5 stuks | Pasen | assorti | rode geschenkdoos | 100g
Van
€ 9,80
| Stukprijs | € 11,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 14,22 |
Productnummer:
A571-PR00012.003
Voorraad:
Productinformatie "Bonbons luxe XL Domes | 5 stuks | Pasen | assorti | rode geschenkdoos | 100g"
Luxe Paasbonbons – 5 verrassende smaken in feestelijke cadeaudoos Verras iemand met deze luxe Paasdoos gevuld met 5 handgemaakte bonbons in bijzondere smaakcombinaties. Elke praline is een klein kunstwerk: romig, fris, spannend of gewoon onweerstaanbaar lekker. Perfect om Pasen nét dat beetje extra te geven. De smaken waar je blij van wordt: Perzik–munt, Rabarber–karamel, Kalamansi–honing, Pistache–amarenenkers, Appel–yoghurt–bramen. Verpakt in een vrolijke Paasgeschenkdoos — ideaal als kleine attentie, relatiegeschenk of zoete verrassing voor collega’s tijdens de Paasdagen. Een compact cadeautje met groots effect.
| Breedte: | 125mm |
|---|---|
| Gewicht: | 100g |
| Hoogte: | 23mm |
| Lengte: | 210mm |
| Materiaal: | Cocoa Horizons-Certified chocolade van het Belgische topmerk Barry Callebaut |
Aanmelden