Bolzano Lux Kaarsen aansteker
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-410010_15
Voorraad:
Productinformatie "Bolzano Lux Kaarsen aansteker"
Bolzano Lux Kaarsen aansteker, navulbaar, 25 x 120 x 12 mm
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 15x50 mm |
| Bewerking: | Tampondruk eenvoudig |
| Breedte: | 120mm |
| Douanetariefnummer: | 96138000 |
| Gewicht: | 13g |
| Hoogte: | 25mm |
| Lengte: | 12mm |
| Merk: | Lux |
| Positie van de bewerking: | Voorzijde |
Aanmelden