BOGEY - Bamboe pitchfork
Van
€ 0,17
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,17 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,17 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,20 |
Productnummer:
A36-MO6523-40
Voorraad:
Productinformatie "BOGEY - Bamboe pitchfork"
Bamboe golf pitchfork. Bamboe is een natuurlijk product, de kleur per artikel kan verschillen.
| : | Hout |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 35 x 21 x 38 cm |
| Breedte: | 25mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9506 3990 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8.16 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 70mm |
| Materiaal: | Bamboe |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 35 x 21 x 38 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden