Boda 2 delige espressoset van glas
Van
€ 12,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,53 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,53 |
| Totaalprijs Bruto: | € 16,10 |
Productnummer:
A34-11251100
Voorraad:
Productinformatie "Boda 2 delige espressoset van glas"
Dubbelwandige espressoglazen van 70 ml. De set wordt geleverd in een luxe geschenkverpakking met logoplaatje. Handwas aanbevolen.
| : | Transparent |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 31 x 33 x 26 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 24 |
| Diameter: | 60mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900000000000000 |
| Gewicht: | 195g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 6 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 5.7 |
| Hoogte: | 63mm |
| Land van herkomst: | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Borosilicaatglas |
| Merk: | Seasons |
| OuterCartonDimension: | 31 x 33 x 26 cm |
| Verpakkingsinformatie: | Individual gift box and polybag () |
Aanmelden