BLO - Kristallen award of fotolijst
Van
€ 8,22
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,22 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,22 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,78 |
Productnummer:
A36-MO6677-22
Voorraad:
Productinformatie "BLO - Kristallen award of fotolijst"
Kristallen award of fotolijst. Gepresenteerd in een geschenkdoos.
| : | transparant |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 32 x 20 x 20 cm |
| Breedte: | 20mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7006 0090 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14.32 |
| Hoogte: | 130mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 90mm |
| Materiaal: | Kalk-Natron-Glas |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 32 x 20 x 20 cm |
Aanmelden