BLESS - Wijnglas in box
Van
€ 2,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,43 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,43 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,89 |
Productnummer:
A36-MO6158-22
Voorraad:
Productinformatie "BLESS - Wijnglas in box"
Mooi (wijn)glas zonder steel met een inhoud van 420ML in een doos.
| : | transparant |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 55 x 37 x 26 cm |
| Breedte: | 60mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 48 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7013 9900 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11.42 |
| Hoogte: | 105mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Kalk-Natron-Glas |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 55 x 37 x 26 cm |
Aanmelden