Blender Fruver
Van
€ 19,31
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 21,29 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 21,29 |
| Totaalprijs Bruto: | € 25,34 |
Productnummer:
A467-11939001000
Voorraad:
Productinformatie "Blender Fruver"
Blender van resistent ABS-materiaal met witte afwerking. 380ml capaciteit en 150W vermogen, met reiniger en pincet inbegrepen. 2.000 mAh batterijcapaciteit, met Type C aansluiting (kabel inbegrepen). Gepresenteerd in een individuele doos met kraft ontwerp, met handleiding in het Engels en Spaans.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 800 |
| Afmetingen omdoos: | 42 x 26 x 42 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 25 |
| Diameter: | 80mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 460g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 235mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 26 x 42 cm |
Aanmelden