Bleistift Pen May
Van
€ 0,48
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,53 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,53 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,63 |
Productnummer:
A467-20182006000
Voorraad:
Productinformatie "Bleistift Pen May"
Eeuwig potlood en balpen 2 in 1. Gesloten sluiting, met balpen aan de ene kant (jumbo patroon en blauwe inkt), en eeuwig potlood aan de andere kant, zodat elke keer hetzelfde potlood wordt gebruikt en er geen afval ontstaat. Duurzaam ABS lichaam met metalen afwerking. Verkrijgbaar in een groot aantal kleuren.
| : | MAR |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 60000 |
| Afmetingen omdoos: | 37 x 15 x 31 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 10mm |
| Gewicht: | 8g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 140mm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 15 x 31 cm |
Aanmelden