Bleistift Pen Holwick
Van
€ 2,28
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,00 |
Productnummer:
A467-11455001000
Voorraad:
Productinformatie "Bleistift Pen Holwick"
Balpen en eeuwig vulpotlood 2 in 1, gemaakt van duurzaam metaal met glanzende afwerking. Met dopsluiting, inclusief balpen aan de ene kant (jumbo cartridge en blauwe inkt), en eeuwig vulpotlood aan de andere kant, om altijd hetzelfde potlood te gebruiken en geen afval te produceren. Gepresenteerd in een individuele zwarte etui.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 7200 |
| Afmetingen omdoos: | 36 x 37 x 39 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 300 |
| Diameter: | 10mm |
| Gewicht: | 17g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 137mm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 37 x 39 cm |
Aanmelden