BLANCOS - Sneakers in PU maat 46
Van
€ 18,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 18,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 18,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 21,87 |
Productnummer:
A36-MO2246-06
Voorraad:
Productinformatie "BLANCOS - Sneakers in PU maat 46"
Lichtgewicht sneakers van PU met rubberen buitenzool en polyester veters. Maat: 46. Gepresenteerd in witte schoenendoos. De sneakers worden geleverd met veters alleen geregen in de eerste 2 oogjes.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 62 x 40 x 35 cm |
| Breedte: | 106mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6402 9190 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 97mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 311mm |
| Materiaal: | PU |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 62 x 40 x 35 cm |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.