Bladwijzer Momo
Van
€ 0,33
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,44 |
Productnummer:
A467-11881000000
Voorraad:
Productinformatie "Bladwijzer Momo"
Unieke en resistente natuurlijn boekenlegger gemaakt van bamboe met een jute koord. Ecologisch bewustzijn gecombineerd met leesplezier.
| Aantal stuks per pallet: | 105000 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 54 x 16 x 25 cm |
| Breedte: | 2mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 8g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8 |
| Hoogte: | 130mm |
| Lengte: | 40mm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 16 x 25 cm |
Aanmelden