Bladwijzer Melby
Van
€ 0,15
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,15 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,15 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,18 |
Productnummer:
A467-14548002000
Voorraad:
Productinformatie "Bladwijzer Melby"
Originele, glanzend aluminium bladwijzer in gevarieerde kleuren en met ingebouwde penhouder. Gepresenteerd in PVC verpakking.
| : | NEG |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 8000 |
| Afmetingen binnendoos: | 27 x 16 x 34 cm |
| Afmetingen omdoos: | 48 x 28 x 34 cm |
| Breedte: | 15mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 6g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 3 |
| Hoogte: | 135mm |
| Lengte: | 55mm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 28 x 34 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden