Bladwijzer liniaal
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-817522_13
Voorraad:
Productinformatie "Bladwijzer liniaal"
Bladwijzer liniaal 150 mm, 165 x 35 x 1 mm, kunststof.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 80x15 mm |
| Bewerking: | Tampondruk eenvoudig |
| Breedte: | 35mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 90178010 |
| Gewicht: | 4g |
| Hoogte: | 165mm |
| Lengte: | 1mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden