Bladwijzer Jofry
Van
€ 0,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,23 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,23 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,27 |
Productnummer:
A467-11670000000
Voorraad:
Productinformatie "Bladwijzer Jofry"
Natuurlijn magnetische bladwijzer. Gemaakt van gerecycled karton, met een groot bedrukbaar oppervlak.
| Aantal stuks per pallet: | 160000 |
|---|---|
| Afmetingen binnendoos: | 10 x 13 x 17 cm |
| Afmetingen omdoos: | 22 x 21 x 17 cm |
| Breedte: | 2mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 4g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 60mm |
| Lengte: | 20mm |
| OuterCartonDimension: | 22 x 21 x 17 cm |
Aanmelden