BlackNote A5 notitieboek
Van
€ 2,45
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,45 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,92 |
Productnummer:
A24-561871
Voorraad:
Productinformatie "BlackNote A5 notitieboek"
Praktisch en handzaam notitieboek in A5-formaat. Met ca. 80 vel/160 pagina's crèmekleurig, gelinieerd papier (70 g/m²), stevige PU cover, elastische sluiting, gebonden rug en zijden leeslint. FSC Mix gecertificeerd.
| : | Limegroen |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1500 |
| Breedte: | 15mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 304g |
| Hoogte: | 210mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 145mm |
| Materiaal: | PU;papier |
| OuterCartonDimension: | 33 x 26 x 24,2 cm |
| Productietijd: |
- op voorzijde onderaan (max 50 x 40 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde onderaan (max 70 x 40 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde linksboven (max 50 x 40 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde (max 128 x 198 mm), zeefdruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde bovenaan (max 50 x 40 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde (max 135 x 200 mm), digitale print: Verzending uiterlijk 10 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde individuele namen (max 135 x 200 mm), digitale print: Verzending uiterlijk 10 werkdagen na akkoord drukproef - op 1e pagina (max 50 x 40 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op binnenzijde (max 50 x 40 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde bovenaan (max 80 x 80 mm), zeefdruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde bovenaan (max 50 x 40 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde bovenaan (max 70 x 40 mm), tampondruk: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef |
Aanmelden