Black+Blum Travel Cup Glas 340ML
Van
€ 17,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 17,43 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 17,43 |
| Totaalprijs Bruto: | € 20,74 |
Productnummer:
A23-P439.1633
Voorraad:
Productinformatie "Black+Blum Travel Cup Glas 340ML"
Deze reismok van 340 ml is gemaakt van handgeblazen borosilicaatglas en is zowel duurzaam als licht van gewicht. Het smaakneutrale materiaal zorgt ervoor dat je drank puur blijft, terwijl het volledig lekvrije ontwerp maximale zekerheid biedt onderweg. De vergrendelbare deksel is met één hand te openen en sluiten, en de antislip siliconen hoes zorgt voor een comfortabele en stevige grip. De beker past in standaard fietsfleshouders en bekerhouders in de auto, wat hem extra praktisch maakt. Alle onderdelen zijn BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig en het deksel kan eenvoudig uit elkaar gehaald worden voor grondige reiniging.
| : | turquoise (± PMS 315U) |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 33 x 32 x 21 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 16 |
| Cadeau verpakking: | Ja |
| Custom hoes: | Ja |
| Diameter: | 72mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7013990090 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 340g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7.9 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 6.1 |
| Hoogte: | 165mm |
| Inhoud: | 0,34 l |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Glas, Siliconen |
| Merk: | Black + Blum |
| Nakoming: | Bisphenol A-vrije materialen toegepast, Conform richtlijn 1935/2004/EC & 2020/1245 betr. voedselveiligheid, Beperkt in Verdrag van Stockholm, EU/UK PoPs Verordening, REACH Verordening (EC) Nr. 1907/2006, totaal fluor minder dan 50 ppm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 32 x 21 cm |
| Verpakkingsinformatie: | Geschenkverpakking |
Aanmelden