BISTRO - Aluminium tafellamp
Van
€ 6,63
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,63 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,63 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,89 |
Productnummer:
A36-MO2928-03
Voorraad:
Productinformatie "BISTRO - Aluminium tafellamp"
Aluminium tafellamp met 24 LED-lampjes, traploos dimmen, 3 lichtstanden en aanraakbediening. Oplaadbare Li-Ion batterij van 1200mAh met een gebruiksduur van 6 uur.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 36 x 33 x 44 cm |
| Breedte: | 305mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9405 2140 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8.3 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 80mm |
| Merk: | midocean |
| Nieuw product: | Ja |
| OuterCartonDimension: | 36 x 33 x 44 cm |
Aanmelden