Biologisch afbreekbare regenponcho
Van
€ 1,05
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,81 |
Productnummer:
A53-LT90490-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Biologisch afbreekbare regenponcho"
Poncho gemaakt van bio-PE. Lichtgewicht, compact en makkelijk mee te nemen, deze poncho biedt betrouwbare bescherming tegen plotselinge regenbuien. Biedt volledige dekking en comfort, en is daarmee een onmisbare metgezel voor festivals, reizen of outdoor-avonturen. Poncho: 127x100 cm.
| : | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 160mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3926200000 |
| Gewicht: | 42g |
| Hoogte: | 5mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 110mm |
Aanmelden