Bio snoebeker met sterretjes MIDDEL
Van
€ 4,50
| Stukprijs | € 5,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 275,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 294,25 |
Productnummer:
A211-7331-M-ster
Voorraad:
Productinformatie "Bio snoebeker met sterretjes MIDDEL"
De mooiste chocolade sterretjes, uitgevoerd in melkchocolade. Verpakt in mooie biobeker van biologisch afbreekbaar karton. De deksel wordt voorzien van uw eigen opdruk. Een uniek product voor iedere ster. Of verdient iedereen een ster? Hoe dan ook het is lekker en mooi en volledig naar uw wens uit te voeren.
Want jij bent onze ster!
Want jij bent onze ster!
| Afmeting: | 150 gram |
|---|---|
| Bewerkingsoptie: | Inclusief dekselsticker |
| Smaak: | Melk |
| Vulling: | Massief |
| Aangifte Informatie voor Voedsel: | Allergie: Melk, kan sporen bevatten van noten en gluten |
| Bewerking: | Inclusief dekselsticker |
| Breedte: | 90mm |
| Gewicht: | 150g |
| Hoogte: | 95mm |
| Lengte: | 90mm |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden